Misyon ve Vizyonumuz

Misyon ve Vizyonumuz

Misyon:

 Firmamız BAYRAM ULKUŞ tarafından faaliyet göstermektedir. 20 yıllık tecrübemize dayanarak kaliteli hizmet, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. BAYRAM METAL olarak ruh ve profesyonel çalışma biçimini esas alarak müşterilerimize dostlarımız ve iş ortağımız gözüyle bakarak hak ettiği değerden ödün vermeyerek kaliteli uygun koşullarda hizmet vermeyi prensip etmekteyiz.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Tüm yatırımcılar için güvenilir, şeffaf, etkin, adil, yenilikçi, rekabetçi ve sürdürülebilir bir işlem platformu sağlamak.

Vizyon:

Ülkemizin her yerinde yaygın güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan,  geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, paslanmaz çelik tedariki konusunda, dünyanın tercih ettiği öncü bir marka olmak.